Szumisie Apk

235

Free Szumisie Apk Latest Download For PC Windows 7,8,10,XP

Szumisie

Szumisie Apk Free Download For PC Windows Full Version.Szumisie Apps Full Version Download for PC.Descargar Szumisie Games Latest Version for PC,Ordenador portátil,Windows.Aplikacja Szumisie służy do obsługi szumiącego serca Szumisia. Pozwala na szybki i intuicyjny wybór wszystkich ustawień mechanizmu szumiącego.

Aplikacja pozwala również na monitorowanie stanu naładowania baterii w mechanizmie szumiącym.

Specjalnie dla Was dodaliśmy zupełnie nową funkcję: aparat fotograficzny z opcją dodawania do zdjęć zabawnychnaklejekby ułatwić dokumentowanie najważniejszych wydarzeń z życia dzieciaczków.

UWAGA: Funkcja NIANIA została przeniesiona do panelu TRYB CZUWANIA

Za pomocą aplikacji na telefonie/tablecie ustawiamy:

Włączanie/wyłączanie szumiącego serca Szumisia
Rodzaju szumu: do wyboru jest jeden z pięciu rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum zbliżony do dźwięku odkurzacza, szum fal morskich, szum padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem.
Poziomu dźwięku: wybieramy głośność emitowanego przez Szumisia dźwięku
Czas trwania szumuustawiamy jak długo mechanizm szumiący będzie emitował dźwięk. Maksymalny czas pracy szumiącego serca to 12 godzin.
Tryb Czujnika Snuwłączenie trybu Czujnika Snu oznacza, że po automatycznym wyłączeniu się mechanizmu szumiącego Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Szum automatycznie włączy się ponownie, kiedy dziecko zacznie płakać, pojękiwać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Po samoistnym włączeniu się mechanizmu szumiącego na telefonie/tablecie pojawi się powiadomienie o uruchomieniu Czujnika Snu

How To Play Szumisie Games Apk On PC,Ordenador portátil,Tableta

1.Descargar e instalar Android en el PC emulador,Ordenador portátil,Tablet.Click “Descargar emulador” descargar.

2.Emulador de ejecutar Android en el PC, Ordenador portátil o Tablet.

3.Abrir el emulador de Android para PC,Ordenador portátil,Tablet import the Szumisie Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Instalar Szumisie Apk para PC Windows.Now se puede jugar Szumisie Juegos Aplicaciones en PC.

APK DESCARGAR emuladores DE DESCARGA